Svadba je pre väčšinu z nás deň, ktorý sa už nikdy nezopakuje. Vtedy ste pre všetkých vašich hostí, ale hlavne pre vášho partnera tou najdôležitejšou osobou na zemeguli.

Takto výnimočný deň si zaslúži každú jednu vec, ktorá ho podčiarkne a spraví ho výnimočným.

Ohňostroj od nás je komplexná služba, ktorá zahŕňa:

  • Vybavenie všetkých povolení na ohňostroj
  • Príprava choreografie ohňostroja
  • Všetok tovar a materiál na ohňostroj
  • Doprava na miesto odpalu ohňostroja
  • Príprava a odpálenie na mieste
  • Upratanie miesta odpalu
  • Následná administratíva

Vy ako objednávateľ sa nemusíte o nič starať. Stačí, keď nám do emailu napíšete „KEDY“, „KDE“ a „ZA KOĽKO“ chcete mať váš svadobný ohňostroj.

Samozrejme, ak máte nejaké špeciálne požiadavky, tak tie nám určite zahrňte do emailu. Chcete napríklad ohňostroj ako prekvapenie pre vašich hostí, alebo pre mladomanželov? Určite nám to dajte vedieť. Budeme sa podľa toho správať na mieste. Aby nás nikto neodhalil 😉

A ako si stanoviť rozpočet ohňostroja?

Vieme, že je ťažké rozhodnúť o výške rozpočtu na ohňostroj. Preto sme stanovili 3 približné úrovne ohňostroja, ktoré vám pomôžu s výberom:

  • Bronzový ohňostroj – od 650 eur, trvanie cca 4 minúty

Táto úroveň je dolnou hranicou. Ale netreba sa báť, že by bol tento ohňostroj slabý. Stanovili sme si ju tak, aby sme aj za tieto peniaze vedeli spraviť ohňostroj, s ktorým budeme aj my sami spokojní.

  • Strieborný ohňostroj – od 850 eur, trvanie cca 5 až 7 minút, mohutnejšie efekty

Strieborný ohňostroj je strednou voľbou. Zvykneme do neho už pridať aj väčšie, mohutnejšie a výnimočnejšie efekty.

  • Zlatý ohňostroj – od 1000 eur, trvanie 6 a viac minút, mohutné efekty

Vždy sme radi, keď klient príde s tým, že chce veľký ohňostroj. Vtedy vytiahneme tie najkrajšie a najväčšie efekty a my sami sa tešíme z toho, že ich môžeme použiť 🙂

Veľkosť ohňostroja závisí aj od miesta, kde sa má konať. Ak je to široký banketový trávnik bez zábran a prekážok, tak je len dobre dať do ohňostroja o nejakú tú stovku navyše. Ak je priestor skromný, bude stačiť aj menší rozpočet. Radi vám kedykoľvek poradíme telefonicky alebo emailom.

Srdiečka nesmú chýbať

V svadobnom ohňostroji nesmie chýbať špeciálny efekt – srdiečka. Ide o ohňostrojový prvok, ktorý na oblohe zo svetličiek vykresľuje červené srdcia. Keďže samotný ohňostrojný výrobok pri svojej ceste na oblohu rotuje a až tam sa vykreslí, srdce sa môže otočiť na rôzne strany. Preto ich v ohňostroji vždy používame viac.

srdce ohnostroj
ohnostroj v tvare srdca

Ak máte ešte iné špeciálne požiadavky, určite nám ich adresujte.