Sme tu na to, aby ste mali ohňostroj bez starostí. Len čistá radosť.
Tomáš Medveď

Náš príbeh

Na začiatku v roku 2010 sme vedeli, že chceme ľuďom uľahčiť cestu k ohňostroju. Nech si každý človek vie na svojej oslave dopriať zdanlivo nedosiahnuteľnú vec. Pustili sme sa do toho a už niekoľko rokov prinášame trblietavú krásu na vaše vínimočné oslavy.

 

Narodeniny, firemný večierok, ale aj svadba či mestské oslavy. Pri všetkých týchto príležitostiach sa s vami stretávame. Každá z nich je totiž o niečo výnimočnejšia, ak je jej súčasťou ohňostroj.

 

Za 8 rokov sme pre Vás realizovali viac ako 300 ohňostrojov po celom Slovensku. Vyprevadili sme do spoločného života stovky novomanželov, oslávili výročia firiem a prekvapili narodeninových oslávencov. Rozsvietili sme očká tisíckam detí na mikulášskych ohňostrojoch a silvestrovské či novoročné ohňostroje v mestách a obciach sú pre nás potešením.

Prečo si vybrať nás?

Ohňostroj s nami je pre vás absolútne jednoduchý. Vy nám poviete len kedy, kde a za koľko chcete mať svoj ohňostroj. My sa postaráme o obhliadku miesta, vybavíme všetky povolenia, vymyslíme choreografiu, prídeme na miesto, odstrieľame ohňostroj a upraceme po sebe. Vy si váš ohňostroj len užijete 😉
Ak stále neveríte, prečítajte si naše referencie.

Budeme sa tešiť, keď si nás vyberiete.

tím MEDVEĎ ohňostroje